Dárková sada 3x Svachův Tuzemák 0,2 l

Dárková sada tuzemáků Svach 0,2l (vanilkový Tuzemák Svach, River dog, Golden Bees honey)

Skladem
Kód: 1199
Značka: Svach
550 Kč
Kategorie: Dárkové sady

Dárková sada nejlepších rumů Svach v dřevěné bedýnce

Tuzemák Svach 0,2l:

Svachův Tuzemák je lahodný speciál, zhotovený podle originální receptury Destilérky Svach. S klasickým Tuzemákem nemá mnoho společného, snad pouze primární složky. Náš Tuzemák je doplněn o pravou vanilku, kterou nešetříme, ananasovou tinkturou a další koření, které neprozradíme. Doslazujeme jej karamelovým sirupem vlastní výroby. Všechny tyto ingredience musí 1 měsíc čekat v nerezovém demižonu, kde se chutě a vůně vzájemně propojují a nápoj získá jemnou, mírně nasládlou chuť a typické aroma, ovšem s převládajícími tóny vanilky.

 

River dog 0,2l:

Inspirování řekou Vltavou, nad jejímž meandrem naše destilérka stojí, stvořili jsme „říčního psa“ na počet všem vltavským plavcům. Vzali jsme nejlepší velejemný líh, nejúchvatnější aromata karibských rumů, dlouho zkoušeli, chutnali a hlavně jsme hodně chtěli. Stařením v sudu po Jacku Danielsovi jsme dali nápoji končený, jasný směr. 12 měsíců v originálním importovaném sudu udělalo z našeho téměř alchymistického výtvoru krásný, jemný destilát, na který jsme hrdí. Je velmi svérázný, specifický a je náš. Na nic si nehraje, kategorii vlastně nemá, ale získal si opravdu velkou oblibu, své fanoušky. A co Vy? Chcete ho?

Golden Bees honey 0,2l:

 

Svachův Golden Bees je lahodný speciál, který je zhotoven podle originální receptury Destilérky Svach. Svým základem je to Svachův, který je obohacen o vanilku, včelí med a kvalitní kávu. Všechny ingredience leží přibližně 1 měsíc v nerezových nádobách, kde se ještě obohatí o správné koření. Golden Bees zraje až do doby, kdy se chutě vzájemně propojí, dobře vyváží a nápoj získá jemnou, ale plnou chuť podobnou čokoládě s dobře čitelným medovým aroma.

Výrobce: destilérka Svach, since 2015

Waxwing s.r.o.

Svachova Lhotka 1

382 32 Mirkovice

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení