Dárková sada 3x Svachův Tuzemák 0,2 l

Dárková sada tuzemáků Svach 0,2l (vanilkový Tuzemák Svach, River dog, Golden Bees honey)

Skladem
Kód: 1199
Značka: Svach
650 Kč
Kategorie: Dárkové sady

Dárková sada nejlepších rumů Svach v dřevěné bedýnce

Tuzemák Svach 0,2l:

Svachův Tuzemák je lahodný speciál, zhotovený podle originální receptury Destilérky Svach. S klasickým Tuzemákem nemá mnoho společného, snad pouze primární složky. Náš Tuzemák je doplněn o pravou vanilku, kterou nešetříme, ananasovou tinkturou a další koření, které neprozradíme. Doslazujeme jej karamelovým sirupem vlastní výroby. Všechny tyto ingredience musí 1 měsíc čekat v nerezovém demižonu, kde se chutě a vůně vzájemně propojují a nápoj získá jemnou, mírně nasládlou chuť a typické aroma, ovšem s převládajícími tóny vanilky.

 

River dog 0,2l:

Inspirování řekou Vltavou, nad jejímž meandrem naše destilérka stojí, stvořili jsme „říčního psa“ na počet všem vltavským plavcům. Vzali jsme nejlepší velejemný líh, nejúchvatnější aromata karibských rumů, dlouho zkoušeli, chutnali a hlavně jsme hodně chtěli. Stařením v sudu po Jacku Danielsovi jsme dali nápoji končený, jasný směr. 12 měsíců v originálním importovaném sudu udělalo z našeho téměř alchymistického výtvoru krásný, jemný destilát, na který jsme hrdí. Je velmi svérázný, specifický a je náš. Na nic si nehraje, kategorii vlastně nemá, ale získal si opravdu velkou oblibu, své fanoušky. A co Vy? Chcete ho?

Golden Bees honey 0,2l:

 

Svachův Golden Bees je lahodný speciál, který je zhotoven podle originální receptury Destilérky Svach. Svým základem je to Svachův, který je obohacen o vanilku, včelí med a kvalitní kávu. Všechny ingredience leží přibližně 1 měsíc v nerezových nádobách, kde se ještě obohatí o správné koření. Golden Bees zraje až do doby, kdy se chutě vzájemně propojí, dobře vyváží a nápoj získá jemnou, ale plnou chuť podobnou čokoládě s dobře čitelným medovým aroma.

Výrobce: destilérka Svach, since 2015

Waxwing s.r.o.

Svachova Lhotka 1

382 32 Mirkovice